O Nás


Toyota 4x4 klub vznikol len v roku 2017, ale za touto myšlienkou stoja ľudia, ktorí značke TOYOTA venovali väčšiu časť života a OFFROAD scéne pomaly celý svoj život. Vznik klubu je akýmsi vyvrcholením.

Ako jeden zo sponzorov sme aj my TOYOTA4x4KLUB podporili už druhý ročník skvelú myšlienku vyviesť ľudí, ktrorí zo zdravotných dôvodov už nemôžu Kto je autorom tejto myšlienky??? Predovšetkým nadšenci, ktorí chcú svoje nápady a myšlienky zrealizovať nielen v teoretickej rovine, ale dokázať, že aj v malej krajine ako je Slovensko, môže niečo pekné vzniknúť a dúfať, že sa to stane tradíciou.

Miroslav Antal:
V roku 1992 začal s organizáciou zrazov, stretnutí a pretekov terénnych vozidiel Buková stretnutie priateľov netradičných vozidiel Sajgon , Sahara offroad ,BAJA Slovakia a mnohých iných, pretekár seriálu BAJA, účasník diaľkovej rally BUDAPEŠŤ-BAMAKO atď... V súčasnosti pôsobí vo firme 4x4centrum, ktorej hlavnou náplňou je úprava a servis vozidiel 4X4 škola jazdy v teréne pre SUV a Offroad vozidlá. Už 10rokov je Majiteľom Toyota LC 80.

Michal Ďurdík:
S OFFROADOM začal v roku 1996. V rokoch 2000-2002 seriál offroad cup Slovensko, LADOGA TROPHY 2006 /Rusko/, rok 2006-2016 SERBIAN TROPHY, rok 2012 BULGARIA TROPHY mnohé expedície SRBSKO, CHORVÁTSKO, ALBÁNSKO, MACEDÓNSKO,ČIERNA HORA, BOSNA A HERCEGOVINA, RUMUNSKO, POĽSKO, BULHARSKO. Od roku 1995 pôsobí vo firme M style s.r.o., ktorej činnosťami je hlavne reklama a WEB design, E-shop s Offroad textilom a expedície na Balkán DIRTY.sk, vo voľnom čase sa venuje reštaurovaním a zveľadovaním LAND CRUISEROV. 17 rokov je majiteľom TOYOTA LC 80, 4 roky TOYOTA LC 70 1 rok TOYOTA BJ 45.
Toyota4x4klub:
jej hlavným cieľom a poslaním je spájať nielen majiteľov ale aj nadšencov značky TOYOTA s pohonom 4x4, priniesť zážitok a ukázať schopnosti vozidiel v podmienkach v akých vie fungovať ich Toyota s pohonom 4X4 a to nie len v offroad úprave, ale aj sériovým SUV. Našou úlohou bude vytvárať možnosti pre členov aby si mohli odovzdávať zážitky, rady a svoje skúsenosti s ktorými sa stretli počas svojich ciest a neciest na svojej Toyote4x4. Plánujeme organizovať stretnutia členov TOYOTA4x4KLUBu viac krát ročne po celom Slovensku ako aj v zahraničí formou expedícii alebo rôznym spoznávaním krajín, na ktorých sa môžu zúčastňovať nie len automobily upravené do ťažkého terénu, ale aj sériové vozidlá SUV . Klubové stretnutie a výlety nebudú len o autách a jazdení, dôležité sú spoločné záujmy a zážitky, ktoré majú ľudia čo tvoria klub a jeho atmosféru.

Rýchle kontakty

Michal Ďurdík
Mobil: +421 905 891 063

Miroslav ANTAL
Mobil: +421 948 800 830
e-mail: toyota4x4klub@gmail.com